Quantcast

Lietuviai nusileido Gardino „Neman“ ledo ritulininkams

Pasirengimą pasaulio ledo ritulio čempiono pirmojo (I) diviziono B grupės turnyrui Olandijoje baigianti Lietuvos ledo ritulio rinktinė ketvirtadienį antrąsias kontrolines rungtynėse Elektrėnuose 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) pralaimėjo Gardino "Neman" (Baltarusija) komandai, kuri atsirevanšavo už nesėkmę (3:5) pirmajame mače trečiadienį.

Pasak pranešimo, baltarusiai pirmieji pelnė įvartį po Konstantino Lastovieckio smūgio (11:48), o antrajame kėlinyje rezultatą padvigubino Artūras Kovrachas (35:03). Kėlinio pabaigoje kiekybinę persvarą išnaudojo ir rezultatą sušvelnino Danielius Bogdziulis (39:58, Arnoldas Bosas, Paulius Gintautas).

Paskutiniajame kėlinyje pasižymėjo Pavelas Bojarčiukas (51:30). Lietuviai bandė gelbėtis vartininką keisdami aikštės žaidėju ir žaidė šešiese pusantros minutės, tačiau rezultato nesušvelnino.

Šiose rungtynėse pirmą mačo pusę vartus gynė Simas Baltrūnas, antroje susitikimo pusėje vartuose stovėjo Donatas Žukovas.

Po rungtynių buvo mušami baudiniai. Visi penki lietuvių badymai buvo nesėkmingi, o varžovai visus penkis kartus įveikė D.Žukovą.

Lietuvos rinktinės treneriai šeštadienį paskelbs, kuris vienas ledo ritulininkas liks Lietuvoje ir nevyks į Olandiją.

Sekmadienio rytą rinktinė išskris į Eindhoveną, kur pirmadienio vakarą (21.30 val. Lietuvos laiku) žais pirmąsias pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono B grupės rungtynes su šeimininkų komanda.

Be Olandijos ledo ritulininkų, lietuvių varžovėmis pirmenybėse bus Kroatijos, Estijos, Pietų Korėjos bei Didžiosios Britanijos rinktinės.