Quantcast

„Bucks“ pergalei pasiekti užteko keturių įspūdingų minučių

• Teksto dydis:

„Milwaukee Bucks“ krepšininkai jau gali užuosti Rytų konferencijos pusfinalį. Mike'o Budenholzerio auklėtiniai ketvirtosiose pirmojo etapo serijos rungtynėse 121:106 (22:18, 36:34, 26:29, 37:25) nugalėjo „Orlando Magic“ ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja jau 3-1.

„Elniai“ į kitą etapą galės žengti jau naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, kai žais penktąsias serijos rungtynės.

NBA reguliariojo sezono nugalėtojai koja kojon su „Magic“ žengė beveik tris kėlinius – paskutinę trečiojo ketvirčio minutę rezultatas dar buvo lygus 81:81.

Vis tik tuomet prasidėjo įspūdingiausios keturios „Bucks“ minutės.

Giannis Antetokounmpo kėlinį užbaigė taikliu tritaškiu, o lemiamą ketvirtį Milvokio komanda pradėjo tikru atakų škvalu.

Vieną po kito metimus pataikęs Khrisas Middletonas pelnė greitus 11 taškų, o „Bucks“, įskaitant ir Giannio tritaškį trečiajame kėlinyje, 3 minučių ir 55 sekundžių atkarpą laimėjo net 21:2 bei pabėgo 19 taškų skirtumu – 102:83.

„Magic“ dar bandė nesudėti ginklų, kai po dviejų Nikolos Vučevičiaus tritaškių sušvelnino skirtumą iki 7 taškų (100:107), bet „Bucks“ atsilaikė ir pasiekė pergalę.

Nugalėtojų gretose solidžiausiai rungtyniavo G.Antetokounmpo, per 34 minutes pelnęs 31 tašką (13/16 dvit., 1/5 trit., 2/6 baud.), sugriebęs 15 kamuolių ir išdalinęs 8 rezultatyvius perdavimus, tačiau ketvirtajame kėlinyje labiausiai žibėjo K.Middletonas.

Pirmus tris ketvirčius strigęs ir tik 3 taškus savo sąskaitoje turėjęs snaiperis lemiamu metu pataikė praktiškai viską ir per ketvirtąjį kėlinį surinko net 18 taškų.

„Magic“: Nikola Vučevičius 31 (6/10 trit., 11 atk. kam., 7 rez. perd.), Terrence'as Rossas 19 (7 atk. kam.), Markelle Fultzas 15 (7 rez. perd.), Evanas Fournier (8 atk. kam.) ir Gary Clarkas po 12.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 31 (13/16 dvit., 15 atk. kam., 8 rez. perd.), Khrisas Middletonas 21 (4/7 trit., 10 atk. kam.), Wesley Matthewsas 12, Brookas Lopezas ir Kyle'as Korveris po 10.

Šiame straipsnyje: NBAMilwaukee BucksOrlando Magic