Quantcast

„Fortūna“ nukarūnavo LMKL čempiones ir žengė į pusfinalį

• Teksto dydis:

Lietuvos moterų krepšinio lyga (LMKL) turės naujas čempiones. Du sezonus iš eilės titulą iškovojusios Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės ketvirtfinalio antrajame mače 73:82 (20:20, 11:25 19:26, 23:11) nusileido Klaipėdos „Fortūnui“ ir pralaimėjo seriją 0:2

Pusfinalyje „Fortūnos“ lauks reguliaraus sezono nugalėtoja „Utena“.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo „Fortūna“ – 8:4. Čia pat „Kibirkštis-VIČI“ pasivijo varžoves (8:8) ir visą kėlinį vyko kova taškas į tašką, o sužaidus pirmąsias 10 minučių rezultatas buvo lygus – 20:20.

Antrajame ketvirtyje prabėgus minutei vis dar buvo pusiausvyra (22:22), tačiau „Fortūna“ laimėjo atkarpą 10:0 ir pirmą kartą šiame mače įgijo dviženklį pranašumą – 32:22. Viešnios toliau didino atotrūkį ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 14 taškų – 45:31.

Po didžiosios pertraukos „Fortūna“ tolo nuo LMKL čempionių ir po spurto 9:0 įgijo rekordinį pranašumą – 59:37. Po trijų kėlinių klaipėdietės pirmavo 71:50. Ketvirtajame ketvirtyje Ramunės Kumpienės auklėtinės kontroliavo situaciją, o „Kibirkštis-VIČI“ priartino tik paskutinės minutėmis, kai „Fortūnos“ gretose rungtyniavo mažiau pasireikšti gaunančios žaidėjos.

„Kibirkštis-VIČI“: N.Hammonds 22 (9/10 dvitaškiai), L.Juškaitė 16 (6 atk. kam.), E.Šniokaitė ir I.Šimkutė (9 atk. kam.) po 10.

„Fortūna“: M.Grigalauskytė 23 (7 atk. kam.), M.Solopova 22 (6/11 tritaškiai, 7 atk. kam., 9 rez. perd.), L.Aglinskaitė 16.