Quantcast

„Unicaja“ po pratęsimo patiesė Eurolygos čempionus

• Teksto dydis:

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos 30-ojo turo rungtynėse ketvirtadienį Malagos „Unicaja“ (Ispanija) komanda svečiuose po pratęsimo 99:91 (22:14, 25:22, 12:15, 24:32; 16:8) įveikė čempionės titulą ginančią Stambulo „Fenerbahce Dogus“ (Turkija) ekipą.

Svečiai po trijų kėlinių pirmavo 59:51, bet aikštės šeimininkams pavyko panaikinti deficitą, Kosto Slouko dvitaškis paskutinę sekundę išplėšė pratęsimą. „Unicaja“ krepšininkai, įpusėjus papildomam kėliniui, nutolo 94:87 ir išsaugojo pergalingą pranašumą.

Malagos komandoje rezultatyviausiai žaidė Nemanja Nedovičius. Jo sąskaitoje - 31 taškas ir 8 rezultatyvūs perdavimai. Adamas Waczynski surinko 18 taškų, Jamesas Augustine'as - 11, Alberto Diazas pridėjo 10 taškų.

Stambulo ekipai 6 taškus pelnė K. Sloukas (7 rez. perd.), 19 - Jamesas Nunnaly, 14 - Janas Vesely.

„Fenerbahce Dogus“ (21 pergalė/9 pralaimėjimai) reguliariajame sezone užėmė antrąją vietą, o „Unicaja“ (13/17) ekipa žengia dešimta.