Quantcast

„Žalgiris“ Prienuose smaginosi triuškindamas aikštės šeimininkus

Antradienio vakarą Kauno „Žalgirio“ krepšininkai svečiuose žaidė Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynes su seniai pergalės skonį pamiršusia ir trumpą atsarginių suolelį turtinčia Prienų "Prienų" komanda. Kaip ir reikėjo tikėtis, šiame mače jokios intrigos nebuvo, ekipų meistriškumo skirtumas labai jautėsi. Žalgiriečiai nesunkiai laimėjo rungtynes 94:57 (28:11, 27:17, 18:21, 21:8).

"Žalgiriui" per šias rungtynes neatstovavo vidurio puolėjas Robertas Javtokas ir komandos lyderis Jamesas Andersonas.

"Žalgiris" iš karto išsiveržė į priekį ir vis didino persvarą.  Mačo pradžioje po Siimo-Sanderio Vene  metimo kauniečiai pirmavo 6:0.

5 min. po Tomo Dimšos dvitaškio LKL čempionai turėjo 8 taškų persvarą (10:2).  8 min. Darius Songaila "Žalgirio" pranašumą padidino iki 11 taškų - 18:7.

9 min. po Artūro Milaknio tritaškio komandas skyrė jau 14 taškų - 23:9.

10 min. A.Milaknis dar kartą pataikė iš toli, ir žalgiriečių persvara išaugo iki 17 taškų - 28:11.  Pirmasis kėlinys taip ir baigėsi.

11 min. LKL čempionų persvara išaugo iki 20 taškų - 33:13.

14 min. po Pauliaus Jankūno dvitaškio Gintaro Krapiko auklėtiniai pirmavo 43:15.

17 min. Paulius Ivanauskas "Prienų" atsilikimą sumažino iki 24 taškų - 47:23.

Komandos išėjo ilsėtis "Žalgiriui" pirmaujant 55:28.

Per pirmuosius du kėlinius aikštės šeimininkams daugiausia taškų pelnė Martynas Linkevičius (9), kauniečiams - D.Songaila (9).

Trečiajame kėlinyje Kauno krepšininkų persvara nebeaugo, vyko apylygis žaidimas. Žalgiriečiai pirmavo 59:33, 69:43.

Po trijų kėlinių G.Krapiko auklėtiniai turėjo 24 taškų pranašumą - 73:49.

Ketvirtajame kėlinyje "Žalgiris" įjungė aukštesnę pavarą, kibiau gynėsi ir "Prienams" per kėlinį leido įmesti vos 8 taškus. Žalgiriečiai šventė įtikinamą pergalę 94:57.